Užsiėmimai 5 – 6 m. vaikams „Sėkmės raktas“

Amžiaus tarpsnis 5 – 6 m. svarbus, nes vaikai pereina į naują etapą, vieni ruošiasi mokyklai, kiti jau gali pradėti lankyti pirmą klasę. Todėl labai svarbu tobulinti vaiko bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius, nes pasikeitus įprastai aplinkai vaikas susidurs su begale iššūkių.

Užsiėmimų metu padėdame Jūsų vaikui suprasti savo emocijas, nes tik susipažinęs su savo vidiniu emocijų pasauliu, vaikas galės pradėti valingai jas kontroliuoti, keisti, kelti tikslus, jų siekti, pasitikėti savimi. Taip pat užsiėmimų metu vaikai lavina pagrindines kognityvines sritis (dėmesys, suvokimas, atmintis, mąstymas, vaizduotė), kūrybiškumą, komunikabilumo įgūdžius. Tokiu būdu vaikas lavinasi visapusiškai ir atranda savo SĖKMĖS RAKTĄ.

Užsiėmimai nėra panašūs į pamokas. Vaikai piešia, žaidžia, kuria, vaidina, atlieka smagias užduotėles dėmesiui, suvokimui, atminčiai, mąstymui gerinti ir emociniam intelektui lavinti.

Užsiėmimuose laukiame visus 5 – 6 m. vaikus, taip pat ir tuos, kurie sunkiau susikaupia, kai reikia atlikti užduotis raštu ar greitai pamiršta naują informaciją, dažnai nebežino ką daryti probleminėse situacijose, ar kai reikia atlikti sunkesnes užduotis, kuriems nelabai sekasi bendrauti, bendradarbiauti, prisitaikyti prie bendraamžių.

Užsiėmimų metu taikomi kognityvinio ugdymo ir meno (dailės, pasakų, smėlio) terapijos metodai, neuropsichologiniai pratimai.

Užsiėmimus veda psichologės, meno terapijos praktikės Julija Akimenkova ir Svetlana Bliudžienė.

Užsiėmimai vyksta antradieniais nuo 17.30 val. iki 18.30 val.

Užsiėmimų kaina mėnesiui (keturi užsiėmimai) – 40 eur., mokant vieną kartą per mėnesį. Visos priemonės įskaičiuotos.

Užsiėmimų vieta – VšĮ Meno psichologijos centras, Tilžės g. 15, 2 aukštas

Informacija ir registracija tel. 8 611 41755 ar menas.psichologija@gmail.com

Registruojantis prašome sumokėti 20 eur avansą. Mokestį perveskite VšĮ Meno psichologijos centrui, kodas – 303390327, a/s LT284010051002149509. Pavedime nurodykite – mokestis už „Sėkmės rakto“ užsiėmimus. Atsisakius lankyti užsiėmimus mokestis negrąžinamas.

Leave a Reply