Meno terapijos užsiėmimai nėščioms

Kviečiame būsimas mamas, išgyvenančias sunkias emocijas, į LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamus, dailės terapijos metodais grįstus užsiėmimus nėščioms.

Užsiėmimų metu galėsite įvardinti savo mintis, pasisemti stiprybės, sukurti dovaną sau ir savo stebuklui. Per piešinį galėsite lengviau atskleisti paslėptus, slegiančius ar nepriimtinus jausmus, tokiu būdu sumažinsite savo nerimo bei baimės lygį.

Užsiėmimai pastiprins pasitikėjimą savo jėgomis, leis susikoncentruoti į savo teigiamus išgyvenimus, skatins atrasti ryšį su būsimu kūdikiu.

Užsiėmimų datos ir laikas:
Rūgpjūčio 9, 12, 16, 19 d. nuo 10.00 iki 12.00 val. – užsiėmimai suplanuoti taip, kad papildytų vienas kitą, tai tęstinių 4 užsiėmimų ciklas.

Užsiėmimų vadovėpsichologijos bakalaurė, meno terapijos praktikė Svetlana Bliudžienė, 2013 m. baigusi Praktinės psichologijos instituto „Imaton“ (Rusijoje) „Menų terapija švietime, medicinoje ir versle“ programą bei nuolat dalyvaujanti profesinio tobulinimosi kursuose.

Vieta – VšĮ Meno psichologijos centras, Tilžės g. 15, 2 aukštas, Klaipėda

Registracija nuorodoje: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe9mMdOBDf…/viewform….

Informacija tel. 8 618 54673 (Svetlana) arba el.paštu menas.psichologija@gmail.com. Registracija patvirtinama tik užpildžius registracijos formą.

Dalyvių skaičius ribotas (10).

Leave a Reply