Projektas „Pažinkite gyvenimo spalvas“

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Pažinkite gyvenimo spalvas“. Grupinius užsiėmimus lankę senjorai, jaunimas, bendrijos “Artritas” nariai ir kiti Klaipėdos gyventojai turėjo galimybę atsipalaiduoti, pagerinti savo emocinę savijautą, įgyti pozityvios patirties, bei įsitraukti į Klaipėdos miesto Rumpiškės, Vėtrungės bei Žvejybos uosto mikrorajonų  bendruomenės gyvenimą, sukurdami naujus socialinius ryšius.

Dalyviai sako, kad buvo labai naudinga ir įdomu dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse “(Ne)pažintas gintaras” ir “Gintaras medicinos istorijoje”, o paskaitų ciklas „Žvilgsnis į polinkį susirgti sunkiomis ligomis“ suteikė žinių apie pasąmonės taršą, kaip ją mažinti, kokios yra to pasekmės. Dalyviai suprato, kokie pokyčiai būtini, kad jie nesusirgtų.

Taip pat, dalyviams buvo suteikta individuali psichologinė pagalba.

Didelio susidomėjimo ir puikių atsiliepimų sulaukė dailės mokymai jaunimui ir senjorams “Koloritai”, kurių metu dalyviai lavino savo kūrybiškumą, įgijo drąsos bei stiprino pasitikėjimą savimi, išmoko tapyti ant drobės. Jie džiaugiasi gebėdami pritaikyti naujas dailės priemones ir metodus kūryboje.

Buvo išleisti 2020 m. sieniniai kalendoriai su dalyvių darbų nuotraukomis.

Parašykite komentarą