Visus kviečiame❗

Kviečia 1-4 klasių mokinius lankyti

 emocinio intelekto lavinimo užsimėmimus, būrelį

„DRAUGAUJU, PIEŠIU, ŽAIDŽIU“

2019 Spalio – 2020 Gegužė

Vaikui augant ir didėjant gyvenimiškai patirčiai, tobulėjant jo asmenybei, atsiranda ir auga vaiko bendravimo su kitais (vaikais ir suaugusiaisiais), reikšmingumo (sėkmės) ir saviraiškos, kūrybos poreikiai.

Kūrybiniai (dailės, muzikos, rankdarbiai) užsiėmimai leidžia vaikams išreikšti savo vidinį pasaulį, jį suvokti, stiprinti savimoką, emocijų raišką, sąvokų formavimąsi.

Užsiėmimų metu padėsime Jūsų vaikui suprasti savo emocijas, nes tik susipažinęs su savo vidiniu emocijų pasauliu galės pradėti valingai jas kontroliuoti, keisti, kelti tikslus jų siekti, vertinti save ir jaustis laimingas.

UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA IR JOS NAUDA VAIKUI:

Susipažins su emocijomis, mokysis jas valdyti;

Mokysis Pozityviai mąstyti;

Supras kuo skiriasi laimingas ir prasmingas gyvenimas;

Susipažins kaip planuoti savo laiką;

Mokysis bendrauti ir bedradarbiauti;

Mokysis išreikšti save;

Atras savo gebėjimus, mokysis motyvuoti save mėgtamoje veikloje;

Sužinos, kad yra ypatingi, vieninteliai, išmoks save vertinti.

Atsiliepimai iš 2018 – 2019 m.

Kuo Jūsų vaikui buvo naudingi užsimėmimai?

Labai džiaugiuosi po būrelio teigiamais pokyčiais. Po užsiėmimų vaikas grįžta pakylėtas. Mama 39m.

Emocijų išreiškimu. Bendravimas su vaiku. Artumas, bandymas atsiskleist kaip asmenybei. Mama 42m.

Vaikas išmoko geriau piešti ir atskleisti savo emocijas. Daugiau džiaugsmo ir pozityvumo. Mama 35m.

Naudingas tuom, kad vaikas parsineša tik teigiamas emocijas bei vertingai praleidžia laiką. Mama 30m.

Pradžia-rugsėjo 24 d. 16.00 – 17.00 val. vyks kiekvieną antradienį.

Užsiėmimų trukmė – 7 mėnesiai.

Grupės vadovė –  Neformalaus švietimo pedagogė, andragogė (užsiėmimuose taiko dailės terapijos, ugdomojo vadovavimo (koučingo) metodus) – Živilė Filipovienė;

Užsiėmimų kaina mėnesiui (keturi užsiėmimai) – 25 €. Lauksime 8 vaikų.

Užsiėmimų vieta – Klaipėdos “Smeltės” progimnazija.

Informacija ir registracija –  tel. 8 60120077 arba el. paštu zivilefilipoviene@gmail.com

Mandalos kūrimas

Mandalos kūrimas – vienas paprasčiausių būdų pradėti kurti. Mandala yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Tai su tradicijomis susijęs piešinys, kurio spalvinimas puikiai tinka atsipalaidavimui ir kantrybei ugdyti. Pats piešimo procesas leidžia patirti harmoniją ir atpalaiduoja. O mandalos piešimas ne tik leidžia patirti harmoningą būseną, bet ir, švelniai veikdamas žmogų, padeda jam savo būseną tarsi pamatyti iš šalies. Toks atsitraukimo būdas iškelia žmogų virš jo problemų,  duoda pozityvių rezultatų.

Kviečiame išmokti piešti mandalas mokymuose

„MANDALOS PIEŠIMO PAGRINDAI“ (10 val.)

Renkame šeštadieninę grupę 11 val. Pirmas užsiėmimas –  2019 m. rugsėjo mėn. 21 d. (šeštadienį), 11 val.   Kiti užsiėmimai 09.28; 10.05; 10.12 šeštadieniais 11 val.

Preliminarus užsiėmimų laikas 2 val., jis priklauso nuo mokymų dalyvių  piešimo tempo.

Planuojama nedidelė grupė – 5-8 žmonės.

Grupei pageidaujant galima užsiėmimų laiko korekcija.

Užsiėmimus ves pedagogė,Ingrida Lingė, turinti trijų metų mandalų piešimo kursų vedimo patirtį.

Užsiėmimai vyks VšĮ Meno psichologijos centre, Paryžiaus komunos g. 25a, 3 a.

Registracija ir informacija telefonu: 8 636 11766.

Išlankius pirmus 3 užsiėmimus, 4 užsiėmimas už auką (nuo 5-10 eurų). Vieno užsiėmimo kaina 15 eurų (įskaičiuotos priemonės, išskyrus skriestuvą). Dalyviai gaus VšĮ Meno psichologijos centro pažymėjimus.

Pageidautina: turėti puikią nuotaiką, plačią šypseną, atvykti laiku. Jei yra didelis noras ir Jums mieliau turėti savo priemones ir jomis kurti, turėkite savo piešimo sąsiuvinį, spalvotus pieštukus, paprastą pieštuką, drožtuką, skriestuvą, įvairias liniuotes, trintuką.

„Piešdami mandalas, mes tarytum sukuriame aplink save šviesos lauką ir jis kaip veidrodis atspindi neigiamą energiją, ją išsklaido“ (F.Stramilaitė, mandalų kūrėja)

KVIEČIAME IŠMOKTI MANDALŲ PIEŠIMO METODIKOS IR PRINCIPŲ…

„SĄMONINGAS PIEŠIMAS“

NAUJIENA! Sąmoningas piešimas – tai malonus potyris, kurio metu galite stebėti savo patyrimus, jausmus ir mintis tarsi per atstumą, be išankstinio nusistatymo bei visiškai kontroliuoti save ir savo emocijas. Piešiant sąmoningai, įvyksta akivaizdūs pokyčiai, nes smegenyse susidaro naujos neuroninės jungtys, kurios pagerina asmens sveikatą, gyvenimo kokybę.

Šiam piešimui užtenka tai, kad  mokate piešti liniją, o visą kitą tai tik didelis noras išbandyti….

Kviečiame išmokti sąmoningai piešti patyriminiuose mokymuose

Renkame  PIRMADIENINĘ grupę  nuo 11 val. iki 14 val.

Pirmas užsiėmimas –  2019 m. rugsėjo mėn. 9 d. nuo 11 val. iki 14 val.

Užsiėmimai vyks  09. 09; 09.16; 09.23; 09.30  nuo 11 val.

Preliminarus užsiėmimų laikas 2-3 val., jis priklauso nuo mokymų dalyvių  piešimo tempo.

Planuojama nedidelė grupė  iki 5 žmonių.

Užsiėmimus ves pedagogė, sąmoningo piešimo specialistė Ingrida Lingė, baigusi sąmoningo piešimo kursus Kūrybiškumo psichologijos institute (Rusija).

Užsiėmimai vyks VšĮ Meno psichologijos centre, Paryžiaus komunos g. 25a, 3 a.

Registracija ir informacija telefonu: 8 636 11766.

Išlankius pirmus 3 užsiėmimus, 4 užsiėmimas už auką (nuo 5-10 eurų). Vieno užsiėmimo kaina 20 eurų (priemonės įskaičiuotos).

Pageidautina: turėti puikią nuotaiką, plačią šypseną, atvykti laiku. Jei yra didelis noras ir Jums mieliau turėti savo priemones ir jomis kurti, turėkite savo piešimo sąsiuvinį, spalvotus pieštukus, markerius įvairaus storio, flomasterius, lainerius.

„Rutina slopina smalsumą, kūrybiškumą, jos įsukti, tampame uždaresni ir tingesni. Įleiskite naujų vėjų į kasdienybę – net maži pokyčiai suteikia atradimo džiaugsmo ir gyvasties“ (R.Ignatė)

LAUKIAME JŪSŲ… IŠBANDYKITE NAUJIENĄ…

Занятие для повышения уверенности в себе
«Путь к гармонии»

Зачастую неуверенность в себе и заниженная самооценка  мешает полноценной жизни  и движению вперёд. Неуверенность в себе сильно обедняет жизнь, поэтому работа в направлении повышения самооценки очень важна. Важно понимать, что человек обладает способностью управлять своей уверенностью, переосмысливать опыт, кардинально и осознанно менять свое отношение к себе.

Арт-терапия – это способ личностного роста, использующий невербальные средства коммуникации, т.е. визуальные образы. Рисунок, картина – это проекция внутреннего мира во внешний. Логические и вербальные средства часто бывают неэффективны при работе с нашими установками. Нам могут доказывать, что мы красивы, умны, сильны и талантливы, но если мы сами так не считаем, то логическими средствами будет трудно что-либо поменять. Арт-терапия -это некое погружение в свои мысли, чувства и вывод их на поверхность. Это разговор с собой.

Это очень «женская» практика, во время которой вы, поможете друг другу найти позитивный ресурс, сможете повысить самооценку и добавите уверенности в себе. В процессе будут использоваться эфирные масла, пробуждающие женственность, рисование на мокрой бумаге, а так же расслабляющее, умиротворяющее рисование на руках.

Ведущая группы – Эвелина Касинская – педагог, окончившая обучения по использованию методов арт-терапии в Московском институте позитивной психологии и консультирования, ведущая семинаров, мастер-классов и терапевтических групп.

Дата и время: 26 сентября, с 17:30 (длительность около 1,5 ч).

Место: Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g. 25A, Klaipėda

Инвестиция: 15€ (регистрируясь вдвоём стоимость для каждой по 13€.) Для тех, кто уже участвовал в наших занятиях, цена 12€.

Все средства (бумага, краски, кисти и прочее) включены в стоимость.

Регистрация:https://docs.google.com/forms/d/1jn-Lp2400EgUm5YiFNo67_ioYimLDH2yTMzAiPc8HFs/edit

«Время от времени стоит сделать перерыв и навестить самого себя» О.Джорджди

Patyriminis seminaras „Emocinių būsenų keitimas
taikant dailės terapijos metodus“

Dailės terapija padeda perdirbti mintis ir emocijas, kurias žmogus įpratęs slopinti. Tai puiki galimybė skirti sau laiko ir iš naujo save atrasti. Visai nebūtina mokėti piešti, nes dailės terapija yra spontaniškas kūrybos procesas, kuris gali atskleisti daugiau nei tūkstančiai žodžių. Dailės terapinis procesas pagrįstas tuo, kad reikšmingiausios žmogaus mintys ir išgyvenimai, būdami pasąmoningos kilmės, gali būti greičiau išreikšti vaizdiniais nei žodžiai. Dailė – geras būdas išsakyti sumišusius, ne iki galo suvoktus jausmus, norint suteikti jiems aiškumo ir tvarkos. Žmonės, patyrę dailę kaip komunikacijos priemonę, jaučia stiprų terapinį poveikį. Jausmų ir potyrių vaizdavimas simboliais gali ne tik būti veiksmingas raiškos ir bendravimo būdas lyginant su apibūdinimu žodžiais, bet ir kartu paversti tuos potyrius mažiau grėsmingais, labiau suprantamais, įsisąmonintais.

Seminaras skirtas visiems, besidomintiems meno terapija ir meno terapijos metodų taikymu: psichologams, psichoterapeutams, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros specialistams. Taip pat ir tiems, kurie domisi dailės terapija dėl savęs paties pažinimo. Dalyviai išbandys bei išmoks taikyti savo darbe dvi technikas: „Jausmai ir emocijos mano kūne“ ir „Piešimas ant šlapio popieriaus“. Seminaro metu aptarsime šių technikų modifikavimo galimybės, priklausomai nuo tikslo ir situacijos.

Seminaro metu dalyviai:

1.           Susipažins su teorinėmis dailės terapijos prielaidomis;

2.           Išmoks pritaikyti dailės terapijos technikas darbe su klientais, kuriems reikia geriau pažinti save ir savo emocijas.

3.           Gaus žinių apie tai, kaip dailės terapijos procese galima saugiai išreikšti negatyvius jausmus ar emocijas bei sumažinti jų intensyvumą.

4.           Susipažins su diagnostiniu dailės terapijos technikų potencialu.

Seminarą veda Evelina Kasinskaja, baigusi 165 valandų Maskvos pozityviųjų technologijų instituto kvalifikacijos kėlimo programą „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“. Nuo 2017 metų veda praktinius savęs pažinimo užsiėmimus, kurių metu taiko aromaterapiją, rašymo, pasakų, smėlio bei dailės terapijos metodus. Apie lektorę plačiau http://www.menopsichologijoscentras.lt/category/komanda/

Užsiėmimo data ir laikas – Rugsėjo 25 d. 12.00 – 16.00 val.  

Vieta: VšĮ Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g. 25A, Klaipėda.

Investicija: 18 Eur  (įskaičiuotos visos priemonės).

Informacija tel. 8 689 80228 (Evelina)

Dalyvių skaičius ribotas (12)

Registracija:https://docs.google.com/forms/d/15urv2_C9oRlF9vOru0WA6EnLNcFNr8A1QlyR538p3yE/edit

Pasitikėjimą savimi stiprinančių užsiėmimų ciklas „Pilnatvė”

Ruduo – ypatingas metų laikas, kai keičiasi gamta, medžiai dažosi nuostabiomis spalvomis, jis tarsi kviečia kūrybai ir pokyčiams. Ta proga kviečiame į kūrybingus ir prasmingus užsiėmimus. Turėsite galimybę skirti sau laiko ir iš naujo save atrasti, pasitelkus dailės, smėlio, rašymo, pasakų ir aroma terapijos metodus. Meno terapija padeda perdirbti mintis ir emocijas, kurias žmogus įpratęs slopinti. Visai nebūtina mokėti piešti, nes meno terapija yra spontaniškas kūrybos procesas, kuris gali atskleisti daugiau nei tūkstančiai žodžių. Skirtingų praktikų metu analizuosite savo ribojančius įsitikinimus bei nuostatas, kurie trukdo gyventi taip, kaip norite, įsisąmoninsite savo esminius poreikius, tyrinėsite emocijas, suprasite savo tikruosius norus ir svajones, rasite vidinių resursų pokyčiams, išmoksite vizualizuoti ir daug kitų naudingų dalykų. Išbandysite įvairias priemones – guašą, akvarelę, pastelę, anglį, o piešimas vyks ne tik ant popieriaus, bet ir ant rankų. Proceso eigoje  patirsite spontaniškos kūrybos laisvę ir teikiamą malonumą.

PROGRAMA:

  1. Rugsėjo 11 d. 17.30 val. Susitikimassu pasąmone.
  2. Rugsėjo 18 d. 17.30 val. Aš leidžiu sau.
  3. Rugsėjo 25 d. 17.30 val. Mano pokyčio resursas.
  4. Spalio 2 d. 17.30 val.  Mano karūna.

Užsiėmimus veda Evelina Kasinskaja, baigusi 165 valandų Maskvos pozityviųjų technologijų instituto kvalifikacijos kėlimo programą „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“. Nuo 2017 metų veda praktinius savęs pažinimo užsiėmimus, kurių metu taiko aromaterapiją, rašymo, pasakų, smėlio bei dailės terapijos metodus.

Užsiėmimai vyks trečiadieniais 17:30 val. Dalyviu skaičius ribotas (10).

Pradžia rugsėjo 13 d., trečiadienis, 17.30 val. (trukmė – apie 1,5 val.)

Vieta: VšĮ Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g. 25A, Klaipėda.

Investicija: 45 Eur  (įskaičiuotos visos priemonės).  Sumokėjus 15 Eur avansą iki rugsėjo 1 d. kaina 40 Eur. Jau dalyvavusioms mūsų veiklose taikoma nuolaida.

Tel. 8 689 80228 (Evelina), el. paštas kasinskaja.evelina@gmail.com

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/1QsvPYauEbHoj9hPDYiczp8mys_1m6PycovCH-TezqSU/edit

Atsipalaiduok ir mėgaukis kiekviena gyvenimo akimirka! 🥰

Kviečiame prisliesti prie meno terapijos pasaulio! Atėję pas mus galėsite išbandysite keletą dailės terapijos metodų, pasigaminti darbelį kūrybinėse dirbtuvėse. 🖌🎨

Užsuk pas mus, o mes kartu mėgausimės atsipalaidavimu ir kūryba, bus prasminga ir smagu!😊

👉Viešoji įstaiga „Meno psichologijos centras“, įkurtas 2013 metais. Nuo pat įkūrimo iki dabar Klaipėdoje ir kituose miestuose sėkmingai organizuojame, vykdome ir įgyvendiname asmens bei
šeimos emocinį intelektą (EQ) lavinančias ir ugdančias inovatyvias bei itin rezultatyvias prevencines, edukacines ir konsultacines programas bei projektus. Vaikams siūlome įvairaus pobūdžio kūrybines, edukacines, (EQ) ir (IQ) lavinančias, pramogines (vaikų gimtadieniai) veiklas.

SUSITIKIME rugsėjo 14 d. Švyturio arenoje, Klaipėdoje 🤩

Parašykite komentarą