Psichologinis transformacinis žaidimas „Kelias namo“

           Žaidimas – puikus gamtos intrumentas, kuriantis naujas neuronines jungtis ir padedantis spręsti problemas bei sunkumus. Žaidimas leidžia lavinti gebėjimą kurti naujus modelius, atrasti netikėtus dalykus rutiniškame gyvenime, užsidegti smalsumu, pastebėti smulkmenas. Kada žmogus žaidžia, dilemos ir sudėtingos problemos filtruojamos pasąmonėje ir sprendžiasi tarsi savaime. Labai dažnai, po žaidimo žmonės grįžta ne tik atsipalaidavę, bet ir pilni naujų idėjų. (pagal Brown Stuart „Play: How it Shapes the Brain, Opens the Imagination, and Invigorates the Soul“)
         Žaidimas „Kelias namo“ sukurtas metaforos principu – dalyviai iškeliauja į pasakišką kelionę Tolimoje karalystėje, kur kiekvienas gali atrasti ir gauti tai, dėl ko išsiruošė į kelionę: atsakymą į klausimą, problemos sprendimą, trūkstamo resurso, palaikymo įgyjimas.
       Žaidimo metu dalyviai galės geriau atpažinti bei suprasti savo emocijas ir jausmus, o tai reiškia, išmoks geriau suprasti kitus žmones. Kolektyviniame žaidime vyksta apsikeitimas žiniomis, patirtimi, ateina įžvalgos, insaitai, taip pat atrandami nauji problemų ir sunkumų sprendimo būdai.
Laikas ir data – birželio 10, 17.00 val. (trukmė 2 – 2,5 val.)
Vieta – VšĮ Meno psichologijo scentras, Paryžiaus komunos g. 25a, 3 aukštas
Kaina – 15 eur 
Žaidimo vedėjos: psichologė Julija Akimenkova
                                  meno terapijos praktikė Svetlana Bliudžienė 
Informacija ir registracija – tel. 8 611 41755 (Julija) arba menas.psichologija@gmail.com.  Registracija patvirtinama, pervedus mokestį į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą LT284010051002149509, kodas – 303390327. Pavedime nurodykite – „žaidimas“.
                                    Žaidime gali dalyvauti ne daugiau 5 dalyvių.

Parašykite komentarą