Psichodramos seminaras Klaipėdoje

Ilgai lauktas psichodramos seminaras jau rugsėjo 28-29 d. su charizmatiška Jelena Belinskaja!
Kviečiame į įvadinį psichodramos seminarą psichologus ir psichologijos studentus, socialinius darbuotojus, medicinos darbuotojus, dailės terapeutus ir kitus specialistus dirbančius su žmonėmis.
Per beveik 100 gyvavimo metų, psichodrama, kaip metodas spėjo labai gerai save užrekomenduoti. Ją puikiai galima pritaikyti kaip grupiniame terapiniame darbe, taip ir individualiame. Psichodrama efektyviai naudojama darbe ir su suaugusiais, ir su vaikais, paaugliais. Specialistas, įvaldęs psichodramos teoriją bei praktiką, gali sėkmingai darbuotis įvairiausiose srityse: taikant klasikinį grupinį ar individualų terapinį konsultavimą, psichologinį konsultavimą, koučingą, vesti mokymus, lavinamuosius užsiėmimus, kūrybines dirbtuves, su suaugusiais, paaugliais ar vaikais. Psichodramos žaidimo metu vykstantys procesai sujungia kūno, emocijų ir intelektinius žmogaus poreikius, sugrąžina psichikai vientisumą, spontaniškumą, atvirumą patirčiai.
Geštalto terapija, pasakų terapija, meno terapija, kognityvinė elgesio terapija, koučingas – visos šios kryptys taiko psichodramos elementus.
Rugsėjo 28-29 ir Jūs turite unikalią galimybę susipažinti su psichodrama iš arčiau, pajausti, ar šis metodas tinka Jums.
Per šias dvi dienas mes:
1. Susipažinsime su psichodramos istorija ir pagrindinėmis psichodramos sąvokomis – direktorius, protogonistas, grupė, apsikeitimas vaidmenimis, veidrodis, dubliavimas.
2. Sužinosime kaip galima taikyti sociometrijos metodus grupiniame darbe su suaugusiais ir paaugliais.
3. Kalbėsime apie vaidmenų teoriją. Sukursime savo vaidmenų žemėlapėį.
4. Nagrinėsime socialinį atomą ir tarpusavio santykius mūsų socialinėje aplinkoje.

Seminaro vedančioji – Jelena Belinskaja, psichodramos terapeutė, pasakų terapijos terapeutė, mokomųjų bei psichoterapinių grupių vadovė, psichologė.

Seminaras vyks rusų kalba su vertimu pagal poreikį.

Seminaro kaina – 80 eur. Nuolatiniams Meno psichologijos centro klientams bei asmenims, užsiregistravusiems į seminarą iki rugsėjo 6 d. seminaro kaina tik 65 eur. Registracija patvirtinama, sumokėjus 15 eur avansą, kurį prašome pervesti į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą LT284010051002149509, įstaigos kodas 303390327; Mokėjimo paskirtyje rašykite – už psichodramos seminarą, dalyvio vardą ir pavardę, už kurį ar kuriuos mokate.

Seminaro vieta: VšĮ Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g. 25A, Klaipėda

Visa informacija ir registracija tel. 8 618 54673 – Svetlana arba el. paštu menas.psichologija@gmail.com

Visi dalyviai gaus 16 val. „Moreno centr“ (Baltarusija) pažymėjimus.

Laukiame!!!

Parašykite komentarą