Psichodramos grupė „Aš gyvenu“

Retas iš mūsų gali pasigirti, jog gyvena Savo gyvenimą. Vaikystėje įsisąmonintos programos, nurodymai, ką turėtume daryti ir kaip, manipuliavimas, emocijų nepriėmimas bei draudimai juos laisvai reikšti, atitolina mūs nuo savo savasties… Užaugę – dažnai nepasitikime savimi, leidžiame kitų nuomonei nulemti mūsų pomėgius, norus, pasirinkimus, nesuvokiame ko mums trūksta, ko norėtumėme siekti, kokių santykių iš tiesų tikimės. Ir net žinodami ko norime – bijome žengti lemtingą pirmąjį žingsnį ir nugyvename visą gyvenimą taip ir neišpildžius savo didžiosios svajonės.

Mes kviečiame Jūs leistis į nuostabią kelionę ir atlikti savo nuostatų, minčių, įsitikinimų, egzistuojančių santykių bei savęs vertinimo reviziją tam, kad viską kas trukdo galėtumėte palikti nuošaly, o į priekį keliautumėte tik su tuo, kas jūs palaiko, pripildo, tuo kas Jums yra iš tiesų svarbu. Susitikimų metu bus taikomi psichodramos metodai, kurie padės švelniai ir neskausmingai rasti kiekvienam atsakymus į kylančius klausimus. Psichodrama tai vienas iš gražiausių ir ryškiausių psichoterapijos metodų. Psichodramos lauke mes tyrinėsime savo santykius su pasauliu, atliksime individualias užduotis, dalinsimės grįžtamuoju ryšiu bei aktyviai bendradarbiausime grupinėse veiklose.

Užsiėmimai bus įdomūs kaip įvairių sričių specialistams, besidomintiems psichodramos terapijos metodų taikymu: psichologams, psichoterapeutams, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros specialistams, taip pat ir tiems, kurie domisi savęs pažinimu.

Pirmas susitikimas vyks kovo 30-31 d. nuo 10.00 iki 17.00 val. Jo metu galėsite apsispręsti ar psichodrama ir grupinis darbas Jums tinka. Po antro susitikimo nauji dalyviai nebebus priimami. Iš viso planuojami 5 savaitgaliai po vieną kartą per mėnesį.
Kitų susitikimų datos: balandžio 25,26 (dėl šių datų vyks diskusija bei derinimas pirmo susitikimo metu), gegužės 11-12d., birželio 1-2 ir 29-30 d.

Vieno savaitgalio kaina (už šeštadienį ir sekamdienį) – 60 eurų, į ją įskaičiuotos visos reikalingos priemonės ir kavos pertraukėlės. Informacija ir registracija tel. 8 61854673 (Svetlana) ar menas.psichologija@gmail.com. Registruojantis prašome sumokėti 30 Eur avansą. Mokestį perveskite VšĮ Meno psichologijos centrui, įstaigos kodas – 303390327, a/s LT284010051002149509. Pavedime nurodykite – avansas už psichodramos grupę „Aš gyvenu“. Avansas negrąžinamas.

Grupės vedančioji – Jelena Belinskaja, psichologė, sertifikuota psichodramos terapeutė bei Meno psichologijos centro nuolatinė partnerė. Užsiėmimai vyks rusų kalba, tačiau jei kažkas bus neaišku tikrai padėsime ir išversim. Užsiėmimų dalyviai gaus Baltarusijos psichodramos „Moreno“ centro pažymėjimus su vedančiosios parašu.

Parašykite komentarą