PROJEKCINIŲ METODŲ TAIKYMAS, DIRBANT SU PAAUGLIAIS

Paauglių išgyvenamos emocijos, sustiprintos Jų organizme vykstančiai pokyčiais,   taip užvaldo juos pačius, kad jaunuoliams ištiesų būna sunku suprasti ką jie jaučia ir kodėl. Todėl pokalbiai apie jųemocinės būsenos priežastis dažnai būna sudėtingi.

Šio praktinio seminaro metu susipažinsime su projekciniais metodais, kurie leis ir pačiam paaugliui, ir su juo dirbančiam specialistui geriau suvokti, kas vyksta jo pasaulyje.

Seminaro metu praktiškai išbandysime dailės terapijos ir socialinio atomo metodą su įvairiomis jo modifikacijomis:

  •  Dailės terapijos metodai sukurti taip, kad jas taikantbūtų galima pamatyti, kokie yra tikrieji žmogaus poreikiai ir išgyvenimai, nes kūrybinio proceso metu asmuo nesąmoningai perteikia tai, kas glūdi jo pasąmonėje.
  • Socialinio atomo metodas leidžia pamatyti visus paaugliuireikšmingus žmonės ir ryšius tarp jų, išsiaiškinti kaip šie žmonės veikia paauglio savijautą. Seminaro metu išbandysime tris socialinio metodo modifikacijas– piešimą, akmenėlius, playmobil lėlytes bei originalų psichodraminį variantą.

Šis seminaras skirtas specialistams dirbantiems su paaugliais.

 Užsiėmimų vadovė – neformaliojo ugdymo mokytoja Svetlana Bliudžienė, 2013 m. baigusiPraktinės psichologijos instituto „Imaton“ „Menų terapija švietime, medicinoje ir versle“ studijas (suteikta meno terapeutės kvalifikacija), išklausiusi virš 100 val. psichodramos mokymų, studijuojanti bei nuolat dalyvaujanti profesinio tobulinimosi kursuose,vedanti savęs pažinimo paauglių grupę Krikščioniškojo švietimo draugijos „Slovo” sekmadieninėje mokykloje .

Užsiėmimų data ir laikas – 2020 m. sausio 29 d., nuo 10.00 iki 16.00 val. 

Jūsų investicija – 25 eurai. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos dailės priemonės ir kavos pertraukėlės.

Vieta –  VšĮ Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g. 25a, 3 aukštas.

Dalyviams bus išduoti VšĮ Meno psichologijos centro pažymėjimai.

Informacija tel. 8 618 54673 (Svetlana) arba el. paštu menas.psichologija@gmail.com. Registracija patvirtinama pervedus 15 eurų avansą bei užpildžius registracijos formą

https://docs.google.com/forms/d/1q5fAvpoGNFUe0BooXASJBwP7IrljyQW-dgSjRE0ly2Q/edit

Tam, kad darbas būtų kokybiškas – dalyvių kiekis ribojamas tik 15 asmenų.

Parašykite komentarą