Prašome padėti

Kviečiame visus, kurie skaito šį tekstą atrasti savyje gerumo ir parodyti, kad stebuklai vyksta ne tik Kalėdų naktį. Paremti galite pervesdami pinigus Baptistų labdaros ir paramos fondui NIKOPOLIS, a/s LT377300010132243855, įstaigos kodas 300071961.

Geri darbai daromi tyliai. Dažnai girdime šią frazę. Tačiau ji ne tik apie tai, kad negražu girtis gerais darbais. Dažnokai juos darant nuoširdžiai – laiko pasakoti nebelieka.

Būtent, toks yra priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenės Labdaros paramos fondo „Nikopolis“ vadovas Emanuelis Kinas. Beveik esame tikri, kad dauguma klaipėdiečių net nežino, kad uostamiestyje jau 22 metus veikia įstaiga, kurioje vietą ir galimybę pasikeisti randa visi. Čia gali ateiti tie, kuriems dėl vienokių ar kitokių priežasčių vietos kitur nebėra. Ir tik asmens pastangos keisti savo gyvenimą iš pagrindų, atsisakant priklausomybės, yra atrankos kriterijus.

Bendruomenės nariai iš visų jėgų bando išsilaikyti patys, tačiau senas pastatas (Senoji Smiltelės g. 6a) reikalauja rimtų investicijų. Šiandien bendruomenės pinigais jau beveik padarytas projektas. Bet tam, kad būtų surinktos visos pažymos, leidimai ir panašūs svarbūs dokumentai jiems dar trūksta 600 eurų. “Nikopolio” bendruomenei tai yra didžiulė pinigų suma, bet ir jos jie nedrįsta prašyti. Kartais atrodo, jog galima lengva ranka nurašyti visus, kurie paklydo savo gyvenimo labirintuose, tačiau argi neverti žmonės, kurie nuoširdžiai stengiasi tapti vėl patikimais, dorais mūsų visuomenės nariais ištiestos pagalbos rankos?

Paremti galite pervesdami pinigus Baptistų labdaros ir paramos fondui NIKOPOLIS, a/s LT377300010132243855, įstaigos kodas 300071961.

Ačiū už Jūsų gerumą.

Leave a Reply