Minčių žvėrynas – knygos pristatymas ir srautinis rašymas

Spalio 28 d. 18 val. vyks susitikimas su rašytoja, knygų apie minčių valdymą autore, mindfulness meditacijų praktike Eva Tombak.
E. Tombak knyga „Minčių žvėrynas“ – tai minčių ir emocijų dresavimo teorija ir praktika. Naujoko protui pritaikyti metodai, kaip šuns protą paversti liūtišku, kad liautųsi vaikytis kiekvieno kvailo pagalio.

Autorė sako: „Protą reikia treniruoti kaip šunį. Netreniruotas protas elgiasi kaip šunytis, kuris, nenustygdamas vietoje, prikrečia eibių. Šunytį pirmiausia mokome komandų: „Sėdėk, ramiai.“ Taip pat pradedame ir proto dresavimą. Bet su protu reikia elgtis gudriau. Protas priešinasi nurodinėjimams, jam reikia mesti pasirinkimo kaulą – iliuziją, kad daro tai, ką nori, o ne tai, ko reikia. Šuns dresavimas įprastai trunka 3–6 mėnesius. Žmogaus proto ugdymas – visą gyvenimą.“

Po knygos pristatymo vyks srautinio rašymo dirbtuvės su Eva Tombak:
Liūdnos ar piktos minties įsiskverbimas į sąmonę ne mažiau pavojingas, nei koronaviruso invazija į organizmą. Būtina pasirūpinti nepageidaujamos minties išvarymu, jei nenorime, kad ji mus išvarytų.

Kaina – 25 eur.
Registracija tik internetu – https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd4KnC2eXx…/viewform…

Registracija garantuojama, pervedus 25 eur į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą LT284010051002149509, kodas –303390327. Pavedime nurodykite – 10.28 d. renginys, dalyvio vardą, pavardę, jei moka ne pats dalyvis.

Informacija – tel. 8 618 57852

Parašykite komentarą