Kursas „Moteris kaip Dievo kūrinys“ (5 moduliai)

Moteris tai ypatingas Dievo kūrinys. Ji turi ypatingų savybių, apie kurias pamiršta. Dažnai šiuolaikinės moterys neigia savo moterišką prigimtį, vadovaudamosi visuomenėje priimtais šablonais. Ir tai ne tik apie moteriškumą, bet ir apie moterišką energiją – kūrybos ir meilės energiją, apie vidinį (o ne vien išorinį) grožį ir tyrumą, apie savo unikalumo ir vertės suvokimą, apie pagarbą ir meilę, apie save, apie vidinio pasaulio gelmes ir apie daugelį kitų moters aspektų.

Kurso tikslas – supažindinti moteris su Visatos dėsniais ir išmokyti jais naudotis, kas padės sugrąžinti moterį į moterišką prigimtį ir sustiprins ryšį su jos Dieviškumu.

Kursas susideda iš 5 modulių, kurių metu bus lavinamos asmeninės moters savybės, jos santykiai su aplinkiniais, gebėjimas nustatyti ribas, rasti laimę motinystėje, gebėjimas kurti savo realybę ir daug kitų dalykų.

Rugsėjo mėnesį prasideda pirmasis modulis „Dieviškoji moters esmė“.

Per pirmąjį modulį jūs:

– susipažinsite su Dešimt Moters priesakų ir išmoksite jas pritaikyti savo gyvenime, kas leis išmokti nuraminti protą ir širdį atpalaiduojant fizinį kūną;

– susipažinsite su kūno čakraline ir energetine sistemomis;

– išmoksite kurti vidinės laimės būseną ir ją išlaikyti, kartu subalansuojant vidinę ir išorinę pusiausvyrą;

– įvaldysite įžeminimo techniką, kad, panaudojus Žemės energiją, sėkmingai įgyvendintumėte visas savo svajones materialiniame pasaulyje;

– išmoksite BŪTI. Tai yra, būti akimirkoje čia ir dabar;

– išvystysite pasitikėjimą gyvenimo procesu;

– įvaldžiusios ryšio su Dangumi ir Žeme techniką, išmoksite visada būti kanale, o tai padės lengviau suprasti savo misiją ir veikti pagal Dieviškąjį nurodymą.

Pirmojo modulio pamokų rezultatas bus visiškas savęs ir savo vertės priėmimas.

Viso to mokysimės pasitelkusios dailės terapijos metodus, kvėpavimo ir balso praktikas, įvairius judesio pratimus, meditacijas ir energetines praktikas. O pozityviosios psichoterapijos metodo konsultantė, holistinis koučeris, eneagramos meistrė, dailės terapeutė, astropsichologė ir “Moters dešimties priesakų” bei “Moteriškumo ABC” programų moterims trenerė Violeta Bardauskienė padės jums tai įgyvendinti.

Susitikimai vyks trečiadieniais 18.00-20.00 val. Pradžia – rugsėjo 28 d.

Susitikimų vieta –Tilžės g. 15, Klaipėda

Investicija į save – 170 eurų pirmam moduliui (10 susitikimų). Registracija telefonu +370 672 27472 arba paštu vistemida@gmail.com. Registracija patvirtinama pervedus 50 eurų avansą į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą, a/s LT284010051002149509.

Leave a Reply