„ADLERIETIŠKAS KONSULTAVIMAS” (72 val.)

Mokymų tikslas – suteikti psichologams, pedagogams daugiau praktinių žinių ir įgūdžių, kaip konsultuoti, taikant A. Adlerio teoriją šeimas, kaip bendrauti padrąsinančiai, kaip išlaikyti pozityvią nuostatą savęs ir kitų atžvilgiu, kaip apsaugoti save ir neišsieikvoti bei nenuleisti rankų. Dalyviai įgis VšĮ Individualiosios psichologijos instituto (daugiau apie institutą – www.ipi.lt) ir VšĮ Meno psichologijos centro (daugiau apie centrą – www.menopsichologijoscentras.lt) profesinio tobulinimosi pažymėjimą, kuriame bus išvardintos studijuotos temos, tai leis taikyti Adlerietišką konsultavimą, teikiant pagalbą šeimoms.

Mokymai vyks nedidelėje grupėje (15), pirmas užsiėmimas vyks rugsėjo 18 d. 13 val. Visi užsiėmimai vyks penktadieniais 13.00–18.10 val., šeštadieniais 9.00–16.40 val.  VšĮ Meno psichologijos centre, Klaipėdoje.

Kuo Jums gali būti naudinga mūsų programa?

  • Išmoksite išgirsti daugiau iš to, ką sako tėvai, ir kalbėtis su jais taip, kad jie įsiklausytų.
  • Padėsite tėvams labiau suprasti, kas vyksta su vaikais šeimoje ir už jos ribų, kad gebėtų skatinti savo vaikus keisti elgesį.
  • Išmoksite padrąsinti save ir kitus.
  • Įgusite apsaugoti save.
  • Suprasti savo gyvenimo stilių bei bendravimo ypatumus.

TEORINIŲ – PRAKTINIŲ MOKYMŲ PROGRAMA

Programa sudaryta taip, kad klausytojai įgytų kuo daugiau praktinių žinių ir patyrimo padrąsinančioje kolegų aplinkoje. Lektoriai gali keistis, bet jie bus tik IPI dėstytojai.

Kaina iki 2020-07-15 d. – 450 eur, vėliau – 500 eur. Į kainą įskaičiuotos visų užsiėmimų priemonės, vaišės kavos pertraukėlėms. 

Informacija: tel. 8 618 57852 (Dalia). Apie programą galite klausti IP konsultantės S.Leonavičiūtės  el. paštu sigita.leonaviciute@ipi.lt

Registracija tik internetu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKsz9FO0yH1bme66PQWQWOYCVVPtMvAwHk_u8XuXKWXiEU6g/viewform

Vieta rezervuojama, sumokėjus visą sumą. Prašome pervesti į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą  LT284010051002149509, įstaigos kodas 303390327; Mokėjimo paskirtyje rašykite – už Adlerietišką konsultavimą, mokymų dalyvio vardą ir pavardę, už kurį mokate. Persigalvojus ar susirgus bei kitoms aplinkybėms nutikus, pinigai nebus grąžinami. Tai yra programa, kurią būtina įsisavinti visą, norint gauti pažymėjimą, bus skiriami ir namų darbai, todėl dalyvavimas kiekviename užsiėmime labai svarbus. Dėstytojai atvyks iš Vilniaus, džiaugiamės tokia galimybe ir kviečiame save pažinti A.Adlerio teorijos pagalba bei išmokti jos principus taikyti savo gyvenime bei darbe.

SKUBĖKITE REGISTRUOTIS, NES DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS (15)…

Parašykite komentarą