KVIEČIAME Į AKREDITUOTUS MOKYMUS

„SOCIALINĖ DRAMA IR PASAKŲ TERAPIJA, KAIP STRESĄ MAŽINANTYS INSTRUMENTAI“ (16 val.)

Mokymų programa patvirtinta Socialinių paslaugų priežiūros departamento (SPPD) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) 2019-02-18 Nr. 20190135.

Žmogus iš prigimties yra sociali būtybė, todėl ši programa natūraliai atitinka poreikį kreipti žmones bendravimui, padėti priimti iššūkius, patiems išliekant saugiems nuo patiriamo streso. Darbuotojai, nuolat patiriantys emocines perkrovas, išgyvenantys stresą ir dirbantys su pažeidžiamais socialinių grupių žmonėmis, įgaus prevencinių įrankių, padedančių apsaugoti save ir kitus, mokės valdyti situacijas ir kylančius jausmus.

Socialinės dramos bei pasakų terapijos metodai kaip streso mažinimo instrumentai yra aktualūs, nes labai praktiški. Jie atvers galimybę atpažinti savo kūrybiškumą, žvelgiant naujai, prisitaikant ir įgaunant instrumentų išgyventi kintančiomis sąlygomis. Dirbdami kartu grupėje pažinsime nuolat patiriamo streso prigimtį, priežastis, pasekmes, prisimindami savo šaknis.

Programa skirta socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams ir/ar jų padėjėjams, psichologams ir visiems, kurie dirba su žmonėmis.  Ji paremta patirtiniu veiksmu grupėje, praktiniu socialinių rolių pažinimu ir kūrybiška refleksija. Susipažinsite su kūrybiniais metodais, kurie savo esme remiasi skirtinga žmonių patirtimi, veiksmu,diskusija, kritiniu mąstymu, skatinančiu specifinį pažinimą, įgyjamą išgyvenantjausmus ir įsisąmoninant naujas patirtis. Tai – populiarūs Europoje grupinio darbo metodai, padedantys plėtoti vidinius asmenybės resursus. Juos įvaldę dalyviai lengviau prisitaikys bet kurioje veikloje, besisiejančioje su bendravimu, atvirumu neplanuotiems pokyčiams.

Programą parengė ir ves Salomėja Burneikaitė– ilgametė dramos pedagogė, turinti ilgametę lektorės praktiką Klaipėdos universitete, šiuo metu dirbanti BĮ Klaipėdos m. socialinės paramos centre užimtumo specialiste. Lektorė socialinio darbo srityje remiasi ilgamete savo patirtimi, derindama įvairius kūrybinius metodus. Lietuvos meno terapijos, Lietuvos biblioterapijos asociacijų narė, ne vieną dešimtmetį veda kvalifikacijos seminarus, dalyvauja konferencijose, meno terapijos kūrybinėse dirbtuvėse Lietuvoje ir užsienyje. 

Daugiau galite paskaityti  facebook‘e Salomėjos „Pasakų akademija“ –https://www.facebook.com/pg/PasakuAkademija/notes/

Mokymai vyks birželio  18-19 d. nuo  9.00 iki 17.00 val.

Kaina –44.32 eur (visos priemonės ir kavos/arbatos pertraukėlės įskaičiuotos)
Vieta – VšĮ Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g., 25A, 3 aukštas, Klaipėda.
Informacija – tel. 8 61857852.

Registracija –žinute tel. 8 618 57852, prašome parašyti: 06.18-19 d. mokymuose nori dalyvauti – vardas, pavardė. Reikia ar nereikia sąskaitos (jeine jūsų vardu, tai parašykite kam).

Jeigausite patvirtinimą apie dalyvavimą, tai perveskite 44.32 eur į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą LT284010051002149509, kodas– 303390327. Pavedime nurodykite – už mokymus 06.18-19 d.

Kviečiame, nes dalyvių skaičius ribotas…

Dalyviai gaus BĮ Klaipėdos m. socialinės paramos centro pažymėjimus.
Parašykite komentarą