Patyriminė kūrybinio rašymo grupė „Širdies balsas“

Patyriminė kūrybinio rašymo grupė „Širdies balsas“ skirta tiems, kurie nori išgirsti savo širdį, pažvelgti į esamą situaciją kitaip, atrasti galimybių keistis, sudėlioti gyvenimo prioritetus. Ši grupė tinka ir tiems, kurie turi visko tiek daug, kad neaišku ko norisi iš tikrųjų, kuria kryptim judėti.
Kūrybinis rašymas tai vienas iš saviraiškos būdų, kuris padeda žmogui geriau pažinti save, dovanoja tobulėjimo galimybes. Nereikia turėti kokių nors specialių įgūdžių ar teksto kūrimo žinių.
Žodžiai gali žeisti, o gali gydyti. Būtent gydomąja žodžio jėga mes ir naudosimės šioje grupėje.
Patyriminės grupės darbas vyks uždaroje FB grupėje 24/7, būti online tam tikru laiku nebūtina. Pateiktas užduotis kiekvienas dalyvis atliks savo tempu ir jam patogiu laiku. Nustatytą dieną iki 10 val. dalyviai turės savo atsakymą įkeltį į grupę, kur iki 24 val. grupės vadovės bei dalyviai komentaruose galės rašyti savo įspūdžius, klausimus, refleksijas.
Yra numatytos 5 kūrybinio rašymo užduotys (užduotis+2  dienos atlikimui+užduoties aptarimas), užduočiai atlikti reikės skirti ne daugiau 15 min. Viskas vyks raštu. Be raštiško leidimo negalima platinti ar dalintis su kitais, dalyvių sukurtais tekstais.
Grupės vadovės:
psichologė – Julija Akimenkova, turinti 11 metų praktinio konsultavimo bei grupių vedimo patirtį, taikanti dailės, smėlio, pasakų terapijos, kūrybinio rašymo metodus;
meno terapijos praktikė – Svetlana Bliudžienė, turinti 3 metų individualaus bei grupinio praktinio konsultavimo patirtį, taikanti dailės, smėlio, naratyvines ir kūrybinio rašymo terapijas bei metaforines asociatyves kortele savo darbe.
Grupė prasideda – gegužės 14 d., 10.00 val.
Kaina – 25 eur, užsiregistravusiems iki gegužės 12 d. 22 val., registruojantis vėliau – 75 eur.
Informacija ir registracija – tel. 8 611 41755 (Julija) arba menas.psichologija@gmail.com. Registracija patvirtinama pervedus mokėstį už grupę į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą LT284010051002149509, kodas – 303390327. Pavedime nurodykite – „širdies balsas“. Vietų skaičius ribotas.

Tapkite savo gyvenimo kūrėjais!

Parašykite komentarą