Kviečiame į dviejų dienų grupinį patyriminį intensyvą
„Naujas žvilgsnis“

Mes dažnai svajojame perrašyti savo gyvenimo istoriją:kitaip pasirinkti, kitaip sureaguoti, kažką paleisti anksčiau, kažkam neleisti išeiti visai… Bet turime tik vieną gyvenimą, tik vieną dabarties akimirką, kuri gali mums patikti arba ne. Mes puikiai žinome begalę būdų, kaip būti sėkmingėms. Bet vis nepavyksta, nes nuolat lyginame save su kitais: jų darbas geresnis, laimingesnė santuoka, prestižiškesnis automobilis ar namas užmiestyje bei kiti geri dalykai, kurių mes kažkodėl neturime. Mes puikiai išmokome maskuoti savo tikras emocijas, neigti mintis, negirdėti norų. Todėl praradom laisvę būti savimi, gyvenimo džiaugsmą.
Šioje grupėje Tu galėsi susitikti su savo gyvenimo istorija, pamirštu/a savimi,su idealizuojamais kitais. Čia galėsi bendrauti atviriau nei esi pratęs/usi. Leisi sau išlieti širdį ir taip surasti ramybę.
Kruopščiai paruošti pratimai, užduotys, praktikos leis tau Nauju žvilgsniu pažvelgti į savo gyvenimo istoriją, jo etapus, numatyti artimiausius pokyčius,pastiprinti save. Intensyvus patyrimas vyks per kalbėjimą, rašymą,piešimą bei asociacijas.

Grupės vadovės:

Psichologė– Julija Akimenkova, turinti 11 metų praktinio konsultavimo bei grupių vedimo patirtį, taikanti dailės, smėlio, pasakų terapijos metodus;

Meno terapijos praktikė – Svetlana Bliudžienė, turinti 3metų individualaus bei grupinio praktinio konsultavimo patirtį, taikanti dailės, smėlio, naratyvines terapijas bei metaforines asociatyvias korteles savo darbe.

Data ir laikas – gegužės 9 d. 10.00 – 17.00 val. ir gegužės 10 d. 10.00 – 15.00 val.

Kaina– 50 eur (visos priemonės ir kavos/arbatos pertraukėlės įskaičiuotos)
Vieta – VšĮ Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g., 25A, 3 aukštas, Klaipėda
Informacija ir registracija – tel. 8 611 41755 (Julija) arba el.paštu menas.psichologija@gmail.com. Registracija patvirtinama pervedus 25 eur avansą (avansas negrąžinamas) į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą LT284010051002149509, kodas – 303390327. Pavedime nurodykite – „naujas žvilgsnis“.

Atrask savo gyvenimą – priimk praeitį, pamilk dabartį, sukurk ateitį!

Parašykite komentarą