KVIEČIA Į PATYRIMINĮ UŽSIĖMIMĄ

„VIENO VAKARO PASAKA“

                      Pasakos – tai vaistai, sako pasakų tyrėja Klarisa Ester. Jos turi gydomųjų galių, neversdamos mūsų daryti, būti, veikti – užtenka jų tik klausyti. Pasakose yra priemonių, padedančių pataisyti arba atkurti bet kokią prarastą sielos spyruoklę. Pasakos sukelia liūdesį, jaudulį, užuojautą, iškelia klausimų ir verčia ko nors siekti. Pasakose yra pamokymų, padedančių mums brautis per gyvenimo sunkumus.

                 Pasakos nėra šiuolaikinio žmogaus išradimas, jos atkeliavo iš seniausių laikų tautosakos koridoriais. Visose pasaulio šalyse sekamos pasakos apie milžinus ir nykštukus, princus ir princeses, geras fėjas ir piktas raganas. Pasakos padeda susikurti savą svajonę.

                 Šiame užsiėmime jūsų pačių sukurta „Vieno vakaro pasaka“ leis suaktyvinti asmenybės resursus ir potencialą, pamatyti sunkumų įveikimo galimybes, atskleisti savo kūrybinį pradą.

Užsiėmimo data ir laikas –  vasario 26 d., 18.00 val.

Užsiėmimo trukmė – 2 val.

Užsiėmimo vieta – VšĮ Meno psichologijos centras, Paryžiaus komunos g. 25a, 3 aukštas, Klaipėda

Užsiėmimo kaina – 15 eur. Visos priemonės įskaičiuotos.

Užsiėmimo vadovė – psichologė Julija Akimenkova

Informacija ir registracija – tel. 8 611 41755 (Julija) arba menas.psichologija@gmail.com. Registracija patvirtinama pervedus mokėstį už užsiėmimą į VšĮ Meno psichologijos centro sąskaitą LT284010051002149509, kodas – 303390327. Pavedime nurodykite – „pasaka“.

Vietų skaičius ribotas (8)

Parašykite komentarą