Mandalos kūrimas – vienas paprasčiausių būdų pradėti kurti. Mandala yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Tai su tradicijomis susijęs piešinys, kurio spalvinimas puikiai tinka atsipalaidavimui ir kantrybei ugdyti. Pats piešimo procesas leidžia patirti harmoniją ir atpalaiduoja. O mandalos piešimas ne tik leidžia patirti harmoningą būseną, bet ir, švelniai veikdamas žmogų, padeda jam savo būseną tarsi pamatyti iš šalies. Toks atsitraukimo būdas iškelia žmogų virš jo problemų,  duoda pozityvių rezultatų.

Kviečiame išmokti piešti mandalas mokymuose

„MANDALOS PIEŠIMO PAGRINDAI“ (10 val.)

Renkame šeštadieninę grupę 10.30 val. Pirmas užsiėmimas –  2019 m. lapkričio mėn. 9 d. (šeštadienį), 10.30 val.   Kiti užsiėmimai  11.16; 11.23d. (šeštadieniais) 10.30 val.

Preliminarus užsiėmimų laikas 2 val., jis priklauso nuo mokymų dalyvių  piešimo tempo.

Planuojama nedidelė grupė – 5-8 žmonės.

Grupei pageidaujant galima užsiėmimų laiko korekcija.

Užsiėmimus ves pedagogė,Ingrida Lingė, turinti trijų metų mandalų piešimo kursų vedimo patirtį.

Užsiėmimai vyks VšĮ Meno psichologijos centre, Paryžiaus komunos g. 25a, 3 a.

Registracija ir informacija telefonu: 8 636 11766.

Mokymų kaina – 35 eur (įskaičiuotos priemonės, išskyrus skriestuvą).  Registracija patvirtinama sumokėjus 10 eur avansą VšĮ Meno psichologijos centrui, kodas – 303390327, a/s LT284010051002149509, nurodant „už mandalos mokymus“. Prašome atsiųsti mokėjimo kvito kopiją, parašyti vardą, pavardę, telefono numerį el. paštu ingrida.vsb@gmail.com. Avansas negrąžinamas. Dalyviai gaus VšĮ Meno psichologijos centro pažymėjimus.

Pageidautina: turėti puikią nuotaiką, plačią šypseną, atvykti laiku. Jei yra didelis noras ir Jums mieliau turėti savo priemones ir jomis kurti, turėkite savo piešimo sąsiuvinį, spalvotus pieštukus, paprastą pieštuką, drožtuką, skriestuvą, įvairias liniuotes, trintuką.

„Piešdami mandalas, mes tarytum sukuriame aplink save šviesos lauką ir jis kaip veidrodis atspindi neigiamą energiją, ją išsklaido“ (F.Stramilaitė, mandalų kūrėja)

KVIEČIAME IŠMOKTI MANDALŲ PIEŠIMO METODIKOS IR PRINCIPŲ…

Parašykite komentarą