Julija Akimenkova

VšĮ Meno psichologijos centro direktorės pavaduotoja, psichologė, dailės terapijos, pasakų terapijos, smėlio terapijos metodų taikymo vaikų ir suaugusiųjų konsultavime praktikė. Turi ilgametę patirtį konsultuojant šeimas įvairiais vaiko raidos, auklėjimo klausimais. Veda seminarus,  grupinius užsiėmimus vaikams ir suaugusiems. Nuolat gilina savo žinias ir tobulina psichologinio konsultavimo įgūdžius seminaruose, mokymuose. Savo patirtimi dalinasi su kitais specialistais, dirbančiais su vaikais ir suaugusiais.

2021 m. baigė 88 ak. val. teorinius-praktinius mokymus „Adlerietiškas konsultavimas”.

Nuo 2022 m. vasario mėn. Individualiosios psichologijos institute studijuoja A.Adlerio individualiosios psichologijos psichoterapiją ir analizę. Teikia ilgalaikę ir trumpalaikę psichoterapinę pagalbą suaugusiems.

Julija: „Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi didžiulį potencialą, o meno terapijos metodai padeda jį atskleisti, įsisąmoninti savo stiprybes ir silpnybes, pamatyti kaip galima spręsti iškilusius sunkumus. Dailės terapija leidžia sustoti, atsikvėpti, pabūti čia ir dabar. Man svarbu, kad kiekvienas, atėjęs į mano užsiėmimus, patirtų sėkmę, įgautų drąsos judėti pirmyn savo gyvenimo keliu.


Svetlana Bliudžienė

Psichologė, meno terapijos praktikė. Savo darbe taiko įvairius kūrybinės ekspresijos metodus: dailę,ekspresyvų rašymą, pasakų terapiją, metaforines kortas, smėlio terapiją, psichodramos elementus. Visi šie metodai leidžia atrasti tinkamiausią kelią  kiekvienam klientui, nes kiekvieno istorija yra savita ir unikali. Baigusi vientisas „Meno terapijos švietime, medicinoje bei versle“ studijas 2013 m. (Praktinės psichologijos institutas „Imaton“, Rusija) bei nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose mokymuose.

Svetlana: „Susitikdama su žmonėmis, siekiu pažadinti juose Kūrėją, patikėti savo jėgomis ir galiomis Kurti. Iš pradžių sukurti savo jausmų atspindį lape, vėliau pavaizduoti gyvenimą, kuriuo trūksta. Galiausiai įkvėpti tokį gyvenimą kurti savo realybėje. Esu tikra, kad kiekvienas asmuo yra unikalus, todėl ir kelias į pagalbą jam taip pat turi būti unikalus.


Rita Lengvenytė

Rita Lengvenytė – VšĮ Meno psichologijos centro dalininkė, dailės , kaligrafijos užsiėmimų suaugusiems ir vaikams vadovė. Baigė Klaipėdos universitetą, įgyta mokytojo profesinė kvalifikacija.
Vilniaus dailės akademijoje baigė dekoratyvinę dailę, įgytas bakalauro laipsnis.


Leave a Reply