Julija Akimenkova

VšĮ Meno psichologijos centro direktorės pavaduotoja, psichologė, dailės terapijos, pasakų terapijos, smėlio terapijos metodų taikymo vaikų ir suaugusiųjų konsultavime praktikė. Turi ilgametę patirtį konsultuojant šeimas įvairiais vaiko raidos, auklėjimo klausimais. Veda seminarus,  grupinius užsiėmimus vaikams ir suaugusiems. Nuolat gilina savo žinias ir tobulina psichologinio konsultavimo įgūdžius seminaruose, mokymuose. Savo patirtimi dalinasi su kitais specialistais, dirbančiais su vaikais ir suaugusiais.

Julija: Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi didžiulį potencialą, o meno terapijos metodai padeda jį atskleisti, įsisąmoninti savo stiprybes ir silpnybes, pamatyti kaip galima spręsti iškilusius sunkumus. Dailės terapija leidžia sustoti, atsikvėpti, pabūti čia ir dabar. Man svarbu, kad kiekvienas, atėjęs į mano užsiėmimus, patirtų sėkmę, įgautų drąsos judėti pirmyn savo gyvenimo keliu.


Psichologė Jurgita Vainauskienė

Jurgita Vainauskienė

Psichologė Jurgita Vainauskienė konsultuoja vaikus ir suaugusius. Veda grupinius dailės terapijos užsiėmimus, savęs pažinimo grupes moterims, streso valdymo grupinius užsiėmimus, edukacines tėvų grupes.


Rita Lengvenytė

Rita Lengvenytė – VšĮ Meno psichologijos centro dalininkė, dailės užsiėmimų suaugusiems vadovė. Baigė Klaipėdos universitetą įgyta mokytojo profesinė kvalifikacija.
Vilniaus dailės akademijoje baigė dekoratyvinę dailę įgytas bakalauro laipsnis.
Taip pat dirba LDM Prano Domšaičio paveikslų galerijoje muziejininke;VšĮ Klaipėdos kurčiųjų reabilitacijos centre suaugusių piešimo būrelio vadove.


Živilė Filipovienė

Živilė Filipovienė – andragogė, neformalaus švietimo pedagogė, karjeros konsultantė.
Baigusi rekreacijos bakalauro studijas sukaupiau didelę patirtį rekreacinės veiklos organizavimo srityje, sugebu koordinuoti įvairius procesus šios srities įmonių lygmenyje. Visuomet domėjausi psichologija, meno terapija, nes man svarbu gyventi emociškai harmoningą gyvenimą su savimi ir supančia aplinka. Baigusi andragogikos magistro studijas, praktikoje naudoju ugdomojo vadovavimo – koučingo bei meno terapijos metodus.
VšĮ Meno psichologijos centre teikiu:
Konsultacijas – skirtas savęs pažinimui, priėmimui, asmens pokyčiams.
Karjeros /kosultacijas/ – skirtos padėti auginti vidinį saugumo jausmą, pasitikėjimą savimi nukreipiant į savirealizaciją mėgstamoje veikloje.
Saviugdos, emocinio intelekto MPC kursas „Draugauju, piešiu, žaidžiu“ – skirtas vaikams.
Konsultacijos bei veiklos įmonėje – skirtos komandos formavimui. Seminarų vedimas kompetencijų, emocinio intelekto temomis. Turite Jums svarbią temą, visada galite kreiptis.

Parašykite komentarą