Indrė Milkevičiūtė

Dvasinė konsultantė, nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose meno terapijos mokymuose. 2022 m. baigė Dvasinio konsultavimo ir asistavimo magistrantūros studijų programą Klaipėdos universitete. 2017 m. – reklamos kūrimą Klaipėdos socialinių mokslų kolegijoje.

Indrė: „Menas, kūryba, saviraiška mano gyvenime visada ėjo šalia su dvasiniu tobulėjimu, laiku maldos grupelėje, psichologijos savarankišku studijavimu. Bakalauro studijų metu dirbau neįgaliųjų dienos užimtumo centre. Užsiėmiau su neįgaliaisiais kūrybinėmis veiklomis (dailė ir molis, rankdarbiai, alternatyviosios komunikacijos veiklos), dalyvavau judesio terapijos projektuose, padėjau organizuoti parodas.
Metus laiko dirbau su senjorais globos namuose, organizavau jiems šventes, kūrybines popietes, vedžiau renginius, o su drąsiaisiais kalbėdavomės apie gyvenimą, rūpesčius ir širdies žaizdas prie arbatos ar kavos puodelio…
Dabar galiu drąsiai pasakyti, kad supratau, koks svarbus žmogui asmeniškai jam skiriamas laikas ir dvasinis palydėjimas, kai aplinkui visi skuba. Kaip dvasinė konsultantė pirmiausia remiuosi krikščioniškomis vertybėmis ir stengiuosi žmogų išklausyti ir tik po to spręsti, ką daryti. Kviečiu visus norinčius į konsultacijas! Valandą laiko Jūsų klausysiu, patarimą duosiu, jei paprašysit.”

Leave a Reply